Váš spolehlivý partner na trhu nemovitostí

O nás

Společnost Donetta s.r.o. - realitní kancelář, sídlí na Ulrichově náměstí 737/3 v Hradci Králové. Jako sdružení fyzických osob začala působit v roce 2001 a od prvních dnů se zařadila mezi úspěšné a spolehlivé realitní kanceláře na trhu s nemovitostmi. Z počátku společnost sídlila ve vilové čtvrti nedaleko centra města Hradce Králové v ulici Wolkerova a zprostředkovávala pronájmy a prodeje domů, bytů a pozemků. Vzhledem k narůstajícímu počtu obchodů bylo v roce 2003 změněno sdružení na právnickou osobu Donetta s.r.o. Naše realitní kancelář právě tento rok slaví své 10. narozeniny. Za své působnosti uskutečnila mnoho úspěšných obchodů a získala řadu významných klientů. Zaměřuje se zejména na lokalitu Královéhradeckého a Pardubického kraje, avšak působí i v Praze a příležitostně i v jiných krajích České republiky. Úzce spolupracuje se zavedenou advokátní kanceláři JUDr. Jiřího Pavlíka, s notářskou kanceláří JUDr. Heleny Divišové, dále s mnoha znalci a peněžními ústavy. Díky tomu nabízí a zajišťuje svým klientům komplexní právní, finanční i daňový servis a nadstandardní realitní služby s osobním přístupem ke každému klientovi.

Úspěšný rozvoj společnosti a narůstající počet klientů se stal podnětem pro rozšíření realitního týmu o nové makléře a vedl ke změně sídla společnosti do centra města na Ulrichovo náměstí 737/3, kde nás klienti snadněji naleznou. Naše služby byly díky této změně podpořeny bezprostřední blízkostí advokátní kanceláře, notářské kanceláře, stavební spořitelny a pobočkami několika bank. V roce 2008 jsme začali rozvíjet spolupráci s investičními společnostmi v oblasti nemovitostí, což vedlo k založení sesterské společnosti Donetta reality s.r.o., která se specializuje na developerské projekty.

Společnost Donetta s.r.o. se vyprofilovala v jednu z největších a nejstabilnějších realitních kanceláří v královéhradeckém regionu. Díky dlouhodobé působnosti, bohatým zkušenostem a korektnímu přístupu se řada klientů s důvěrou vrací k naší realitní kanceláři. Více než 10 let úspěšného fungování na trhu s nemovitostmi pomohlo naší společnosti vybudovat systém kvalitních realitních služeb, které jsme také podpořili vytvořením nových webových stránek. Donetta s.r.o. je Váš spolehlivý partner na trhu nemovitostí.

Naše služby

  • Nemovitosti prezentujeme na všech nejznámějších a nejvyhledávanějších realitních serverech a současně i na našich stránkách www.donetta.cz
  • Nabídku nemovitostí zveřejňujeme v denním tisku, v regionálních i krajských inzertních novinách, ve specializovaných realitních časopisech, v tisku placeném i volně distribuovaném.
  • Zajistíme prohlídky nemovitostí se všemi zájemci, kteří projeví o nemovitosti zájem, a to vždy za účasti našeho makléře.
  • Pomáháme klientům s průběhem celého obchodu a zajišťujeme veškeré podklady potřebné k prodeji, pronájmu a financování koupě nemovitosti hypotečním úvěrem nebo spořením.
  • Zabezpečíme právní servis, tj. sepis veškerých smluv, Kupní smlouvy a Návrhy na vklad včetně ověření podpisů a podání těchto dokumentů na příslušný katastrální úřad.
  • Zajistíme fyzické předání nemovitosti včetně sepsání písemného předávacího protokolu a převodů odběru energií u příslušných dodavatelů.

Cílem našich realitních služeb je
bezstarostný prodej pro prodávající,
bezproblémová koupě pro kupující
a především spokojení klienti.

Děkujeme Vám za využití našich služeb.

Aktuality

Nové byty v Hradci Králové - lokalita Meteor

17. 6. 2013

V dubnu 2013 byla v Hradci Králové ve Svobodných Dvorech v lokalitě Meteor zahájena výstavba druhého bytového domu. Bytový dům má 3 nadzemní podlaží a nabízí celkem 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 3+kk a novinkou jsou také dva byty 4+kk...

Kdo musí mít Průkaz energetické náročnosti budov?

17. 6. 2013

Od 1. ledna 2013 byla zavedena povinnost Průkazů energetické náročnosti budov pro stavby (budovy/rodinné domy) s plochou od 50 m2 do 1000 m2. Tento průkaz uvádí, jak je budova energeticky šetrná a kolik energie budete potřebovat na roční vytápění....

Všechny aktuality