Váš spolehlivý partner na trhu nemovitostí

Pracovní pozice Realitní makléř

Popis pozice

Hledáme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici realitního makléře / realitní makléřku
Jedná se o velmi samostatnou pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a obchod samotný

Nabízíme:
  • zajímavou samostatnou práci a kontakt s lidmi
  • zaškolení na pozici realitního makléře
  • výborné finanční ohodnocení
  • silné zázemí společnosti
  • digitální fotoaparát, počítač, mobilní telefon
  • pracoviště v Hradci Králové a svůj vlastní pracovní prostor
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativnost
  • radost z práce s lidmi
  • samostatnost, flexibilitu a podnikavost
  • obchodní dovednosti
  • příjemné vystupování
  • znalost AJ nebo NJ vítána
  • znalost práce na PC nutná
  • řidičský průkaz skupiny B
  • živnostenský list
  • zkušenost z oboru realitní nebo obchodní činnosti výhodou

V případě zájmu o tuto pracovní pozici piště na donetta@seznam.cz nebo volejte na 607 725 254.

Aktuality

Nové byty v Hradci Králové - lokalita Meteor

17. 6. 2013

V dubnu 2013 byla v Hradci Králové ve Svobodných Dvorech v lokalitě Meteor zahájena výstavba druhého bytového domu. Bytový dům má 3 nadzemní podlaží a nabízí celkem 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 3+kk a novinkou jsou také dva byty 4+kk...

Kdo musí mít Průkaz energetické náročnosti budov?

17. 6. 2013

Od 1. ledna 2013 byla zavedena povinnost Průkazů energetické náročnosti budov pro stavby (budovy/rodinné domy) s plochou od 50 m2 do 1000 m2. Tento průkaz uvádí, jak je budova energeticky šetrná a kolik energie budete potřebovat na roční vytápění....

Všechny aktuality